Facilitation training for Participants of Town Hall Meetings

Знімок екрана 2017-03-02 о 15.26.36     Прес-анонс

6 березня 2017 року о 10.00 відбудуться навчання для фасилітаторів та ноуттейкерів Town Hall Meetings. Місце проведення: конференц-зала IDF Reforms Lab, вул. Верхній Вал, 10, другий поверх. Час проведення: понеділок, 6 березня 2017 року о 10.00 (реєстрація о 9.30)

Лабораторія законодавчих ініціатив спільно з Лігою інтернів запрошує взяти участь у тренінгу для фасилітаторів та ноуттейкерів міських зібраннях у форматі Town Hall Meetings.

Тренінг має на меті покращити базові навички фасилітування дискусії під час проведення міських зібрань.

 Town Hall Meetings є американським терміном, який визначає неформальне публічне зібрання місцевих мешканців певної території (зазвичай невеличкого містечка). Такий формат більше зосереджується на публічних обговореннях актуальних питань, проблем за здалегідь підготовленими сценаріями. Громадяни дискутують за окремими столами (близько 10-12 людей за столом), детально обговорюючи ключові складові різних політик (варіантів вирішення проблеми). Роль фасилітатора полягає у тому, щоб максимально сприяти створенню довірливої атмосфери і допомогти кожному бути почутим.

Тренінг складатиметься з практичної та теоретичної частин, які включатимуть презентацію формату Town Hall Meetings, інсценування міських зібрань у представленому форматі, а також консультацію професійних тренерів-фасилітаторів.

Проведення тренінгу для фасилітаторів і ноуттейкерів міських зібрань у форматі Town Hall Meetings є частиною проекту, що його реалізує Лабораторія законодавчих ініціатив в рамках Програми USAID “РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво”, що виконується Фондом Східна Європа.

Просимо підтвердити свою участь, заповнивши форму до 12.00 4-го березня (субота): https://goo.gl/IrnmnP

 За додатковою інформацією звертайтеся до  Вікторії Баклаженко тел.: 0630546520

Програма USAID “РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво”, що впроваджується Фондом Східна Європа та партнерами, має на меті сприяти становленню відповідального, підзвітного і демократичного представницького органу – Парламенту України.

Leave a Reply