Request for tender to supply expert services for data accumulation and analysis Tender submission deadline: March 9, 2017.

Громадська організація «Лабораторія законодавчих ініціатив» оголошує тендер на розробку програмного додатку до сайту ГО «Лабораторія законодавчих ініціатив» для проведення міжрегіонального засідання громад (Town Hall Meetings) в онлайн режимі в рамках Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.

 

IT-фахівців, яких зацікавила наша пропозиція просимо надсилати свої заявки, які міститимуть:

  1. Лист-цінову пропозицію на участь у тендері (обов’язково з підписом та печаткою), в якому зазначити терміни та вартість кожного етапу розробки програмного додатку:
  • розробку і написання технічного завдання (визначення і узгодження основних вимог до реалізації додатку, його функціональності);
  • написання програми (відбуватиметься у декілька етапів – ітерацій – які фахівець презентуватиме щомісяця для узгодження та адаптації додатку під час наступної ітерації на основі коментарів та зауважень);
  • веб-дизайн;
  • технічна підтримка;
  1. Резюме із зазначенням виконаних проектів, бажано із посиланнями;
  2. Копії реєстраційних документів (копія ВИТЯГУ з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців із зазначенням видів діяльності, копія свідоцтва платника єдиного податку або ВИТЯГ з реєстру платників єдиного податку, інші документи за наявності).

Заявки мають бути надіслані поштою не пізніше  9 березня 2017 року на поштову адресу:

04071, м. Київ, вул. Нижній Вал, 15, оф. 303

ГО «Лабораторія законодавчих ініціатив»

(з поміткою «На тендер з вибору IT-фахівця з розробки програмного додатку»)

Ознайомитись з тендерною документацією

Leave a Reply