Вакансія: Парламентський аналітик

Лабораторія законодавчих ініціатив шукає парламентського аналітика або парламентську аналітикиню. Ця позиція передбачає роботу на межі двох відділів – аналітичного і комунікаційного.

Лабораторія законодавчих ініціатив є незалежною і позапартійною громадською організацією. Ми – один із провідних аналітичних центрів України, який має понад 20-річний досвід роботи і спеціалізується, зокрема, на темах парламентаризму, законодавчого процесу, державного управління.

Ми хочемо знайти людину, яка розбирається в суспільно-політичних процесах країни, цікавиться темою парламенту і законотворчості, любить занурюватися в нові теми і перетворювати складну інформацію на зрозумілий цікавий текст.

Ви будете працювати в команді, яка на початках будуть скеровувати вашу роботу, але очікується, що за певний час ви зможете працювати самостійно.

Обов’язки:

 1. Створення матеріалів для ЗМІ та соціальних мереж щодо роботи Верховної Ради та взагалі теми парламентаризму, парламентської демократії в Україні.
 2. Робота з великими масивами інформації та її обробка для створення текстових матеріалів різного формату – як аналітичних, так і публіцистичних – українською мовою.
 3. Участь у плануванні комунікаційної діяльності організації.
 4. За потреби, позиція передбачає спілкування з посадовцями та парламентарями для збору інформації, отримання коментарів, проведення інтерв’ю.

Вимоги:

 • вища освіта (журналістика, соціальні науки, політологія, право, але за наявності в апліканта належної мотивації розглянемо й інші спеціальності);
 • вміння писати зрозумілою мовою навіть на складні теми – це must;
 • досвід написання (журналістських та / або аналітичних) текстів;
 • ініціативність у виборі тем для матеріалів;
 • вміння працювати з великими обсягами інформації та навички систематизації інформації (якщо ви любите створювати таблиці та схеми, аналізувати інформацію і пояснювати складні речі, то це про вас);
 • знання англійської мови на рівні не нижче Upper-Intermediate.

Буде перевагою:

 • обізнаність у базових документах в системі вироблення рішень (Конституція України, Регламент ВРУ, Закон про комітети ВРУ, Закон про КМУ, Закон про ЦОВВ, Регламент КМУ);
 • досвід роботи копірайтером / журналістом, який можна підтвердити прикладами робіт.  

Ми пропонуємо:

 • конкурентну заробітну плату;
 • гнучкий графік роботи;
 • можливість підвищення кваліфікації;
 • офіс на вул. Воздвиженській (можлива частково дистанційна робота, але розглядаємо на позицію людей, які перебувають фізично в Україні і можуть долучатися до роботи команди в офісі);
 • повна зайнятість (в окремих випадках розглянемо можливість часткової зайнятості).

Чекаємо на Ваше резюме з коротким мотиваційним листом до 5 лютого включно на адресу: vacancy@parliament.org.ua (Тема листа: «Парламентський аналітик» / «Парламентська аналітикиня»).

З усіх питань звертайтеся на електронну адресу info@parliament.org.ua або на сторінку організації у Facebook (Лабораторія законодавчих ініціатив). Відбір кандидатів буде здійснюватися за результатами співбесіди та, за необхідності, виконання тестового завдання.


Лабораторія законодавчих ініціатив прагне забезпечувати рівність та різноманітність в своїй команді та заохочує подаватися всіх кваліфікованих кандидаток та кандидатів, незалежно від статі, національності, віку, сексуальної орієнтації, культури, релігійного та етнічного походження, або інших характеристик. Усі заявки будуть розглянуті зі збереженням умов конфіденційності.