Аналітика дня: Корпоратизація підприємств оборонної галузі у законопроекті №3822 – що і навіщо?

Що ж є ціллю та головним завданням законопроєкту №3822 «Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності»?

Як зазначено у преамбулі, головна мета визначити особливості правового, економічного та організаційного регулювання перетворення Державного концерну «Укроборонпром» в акціонерне товариство, державних унітарних підприємств, у тому числі казенних підприємств, що входять до складу «Укроборонпрому» – у господарські товариства, а також запровадження корпоративної моделі управління об’єктами державної власності в оборонно-промисловому комплексі (далі – ОПК).

Іншими словами – законопроєкт №3822 впроваджує ідею розширення повноважень Укроборонпрому як управляючої господарської структури в ОПК разом з розширенням повноважень його Наглядової Ради. 

Фактично, саме цей законопроект стане першим, але дуже важливим кроком у трансформації оборонної галузі, адже він забезпечить правовий фундамент для перетворення оборонних підприємств на державні акціонерні товариства. 

Проєкт регулює, як має проводитися реформування Концерну та його учасників у три етапи:

  • перший етап реформування передбачає підготовку учасників Концерну до реорганізації. 
  • другий етап реформування передбачає утворення господарських товариств двома альтернативними шляхами: перетворення учасника Концерну на господарське товариство в організаційно-правовій формі акціонерного товариства або товариства з обмеженою відповідальністю; або ж приєднання учасників Концерну до іншого учасника та одночасне перетворення такого учасника на господарське товариство за спеціальною процедурою.
  • третій етап реформування передбачає перетворення Концерну в акціонерне товариство, яке включатиме такі дії: 
  1. Кабінет Міністрів України має прийняти рішення про реорганізацію Концерну через його перетворення в акціонерне товариство та затвердження статуту; 
  2. на підставі рішення Кабінету Міністрів України – внесення до статутного капіталу акціонерного товариства пакетів акцій (часток) господарських товариств, утворених на другому етапі; 
  3. за погодження з Кабміном на підставі рішення акціонерного товариства пакети акцій господарських товариств, утворених на другому етапі, можуть бути внесені до статутного капіталу іншого господарського товариства, утвореного в результаті перетворення учасника Концерну, яке здійснюватиме функції акціонера та управлятиме корпоративними підприємствами.

19 січня 2021 року було оприлюднено негативний висновок Головного науково-експертного управління апарату Верховної Ради щодо цього законопроєкту.

ГНЕУ вважає, що законопроєкт потребує доопрацювання від термінології до концептуальних положень, які можуть призвести до негативних наслідків. Висновок складається з 12 пунктів, у яких вказується на створення спеціальних умов для Укроборонпрому та на надання безпідставних переваг підприємствам або посадовим особам Укроборонпрому, які не узгоджуються з чинним законодавством.

«Подібне розпорядження державною власністю створює можливості для фактичної приватизації державних підприємств ОПК та утворених на їх основі товариств поза межами Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна», – стверджується, зокрема, у висновку.

Крім того, ГНЕУ рекомендує парламенту отримати експертний висновок від Кабміну.

20 січня 2021 року Комітет ВР з питань нацбезпеки, оборони та розвідки розглянув законопроєкт та рекомендував включити його до порядку денного сесії та прийняти за основу. Зазначається, що, згідно з проєктом закону, запроваджується сучасна модель корпоративного управління на підприємствах концерну, яка убезпечить їх від корупційних ризиків, конфлікту інтересів та прямого політичного впливу. Крім того, відбудеться оздоровлення підприємств Укроборонпрому на всіх рівнях: фінансовому, соціальному та виробничо-технологічному.

В останній день четвертої сесії Верховної Ради, 29 січня, парламент прийняв законопроект у першому читанні. Тепер проєкт закону очікує внесення правок від народних депутатів.

У самому ж  «Укроборонпромі» вважають, що законопроєкт може бути ухвалений до 30 квітня 2021 року, після чого, до кінця червня 2021 року, відбудеться ліквідація Концерну. На базі його 65 найперспективніших підприємств буде створено новий оборонний холдинг у формі акціонерного товариства. Крім того, будуть створені галузеві бізнес-одиниці (ГБО) у формі акціонерних товариств, об’єднані за напрямами: авіаремонтний, бронетехніки, радарних систем, морських систем, високоточного озброєння, боєприпасів і спецхімії.

Корпоратизація ДК «Укроборонпром» – крок, який відповідає Керівним принципам ОЕСР (Організації економічного співробітництва і розвитку, з якою співпрацює Україна).

Керівні принципи ОЕСР визначають загальновизнані міжнародні стандарти корпоративного управління. Якщо трансформувати Укроборонпром відповідно до цих рекомендацій ОЕСР, зокрема, шляхом ухвалення законопроекту №3822 і впровадженням прописаних кроків, це означатиме, що Україна отримає можливості для прозорого і підзвітного управління в оборонно-промисловому секторі і, як наслідок, для співпраці з міжнародними партнерами і залучення інвестицій.