Результати виборів: Хто з випускників наших програм потрапив до місцевої влади?

118 випускників і випускниць наших навчальних програм пройшли до місцевих рад за результатами виборів!

Тобто до органів місцевого самоврядування потрапив кожен 8-й випускник наших програм. При цьому 6 випускників (5% від усіх) очолили міста, а 1 випускник став головою селищної ОТГ. Найбільше випускників наших програм потрапили до міських рад – 62 людини (53% від усіх) стали депутатами. Порівну – по 18 випускників (по 15% від усіх) – пройшли за результатами виборів до обласних і районних рад в Україні13 випускників обралися до районних рад (11% від загальної кількості)

Деякі учасники нашої Спільноти навчалися на двох навчальних програмах. Тож серед випускників, які перемогли на виборах: 

  • 33 людини завершили програму Української школи політичних студій.
  • 41 людина закінчила Хаб партійних інновацій.
  • 56 людей проходили навчання у Школі лідерів громад.

Вітаємо кожного і кожну з перемогою! І бажаємо продуктивної каденції! У ваших руках – майбутнє громад. Ця відповідальність має спонукати вас діяти чесно, рішуче, але також і виважено. Пишаємося вашими успіхами! 

Хочемо висловити підтримку і тим, хто не здобув перемогу на місцевих виборах цього разу. Ви спробували себе, отримали необхідний досвід – і це найголовніше. Віримо, ваш час ще попереду! 

Окремо дякуємо за підтримку у становленні нових лідерів в Україні Міжнародному фонду “Відродження”. Будуємо громадянське суспільство України разом!