Тендер на послуги організації та технічного супроводу онлайн-заходів в рамках програми «Школа лідерів громад». Термін подачі заявок до 23 червня 2020 року

Громадська організація «Лабораторія законодавчих ініціатив» оголошує тендер на послуги організації та технічного супроводу онлайн-заходів в рамках програми «Школа лідерів громад».

Просимо надсилати заявки, які міститимуть:

1. Лист-цінову пропозицію на участь у тендері (обов’язково з підписом та печаткою), в якому зазначити терміни та вартість кожного етапу розробки платформи для заходів та організації заходів:

– розробка веб-платформи;

– веб-дизайн;

– технічна підтримка впродовж навчання;

– зйомка та пост-продакшн відео-уроків;

– організація онлайн-заходів наживо.

2. Резюме або портфоліо із зазначенням виконаних проектів, бажано із посиланнями.

3. Копії реєстраційних документів (копія Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців із зазначенням видів діяльності, копія свідоцтва платника єдиного податку або Витяг з реєстру платників єдиного податку, інші документи за наявності).

4. Оригінал або належним чином засвідчена копія документа, що містить інформацію щодо реквізитів банку, в якому відкрито поточний рахунок, та номер цього рахунку (таким документом може бути письмовий документ, створений юридичною особою та підписаний особою, що відповідно до установчих документів має право діяти від імені юридичної особи без довіреності (або її уповноваженою особою), яка є розпорядником рахунку, та засвідчений печаткою юридичної особи).

5. Копія зареєстрованого установчого документа та інформація про код доступу до результатів надання адміністративних послуг – «Опис»;

6. Копії документів, що підтверджують призначення на посаду осіб, що мають право діяти від імені юридичної особи без довіреності (Наказ, Протокол загальних зборів);

7. Ксерокопія Паспорта та Коду ІНН фізичної особи – розпорядника рахунку;

8. Для платників ПДВ – копія ПДВ-свідоцтва;

9. Додатково можете надавати проект свого контракту на надання послуг.

Заявки мають бути надіслані не пізніше 23 червня 2020 року на поштову адресу: 04071, м. Київ, вул. Нижній Вал, 15, оф. 303, ГО «Лабораторія законодавчих ініціатив» (з поміткою «Тендер на послуги організації та технічного супроводу онлайн-заходів в рамках програми «Школа лідерів громад»).

Більш детальні умови тендеру містяться у Додатку 1.