Анонс: 09.07.2019. Тренінг для політичних партій “Майбутні вибори: запобігання кібер-ризикам”

09 липня 2019 року о 10:00 відбудеться тренінг “Майбутні вибори: запобігання кібер-ризикам”

До участі у тренінгу запрошуються представники комунікаційних відділів партій, відділів диджитал-маркетингу партій, відділів інформаційних технологій та безпеки партій, а також члени партій, які балотуються на цих виборах до парламенту.

Забезпечення вільних і чесних виборів – основа демократії. Тренінг покликаний сформувати якісно вищий рівень цифрової обізнаності серед членів партій. Під час навчання Ви отримаєте відповіді на питання: як найкраще захистити себе від навмисних спроб маніпулювання інформаційними системами кампанії, як підвищити обізнаність членів вашої партії щодо різноманітних цільових кібер-злочинів, таких як фішингові атаки та розвинені сталі загрози (APT), фейкові новини, витік інформації та  програми-вимагачі.

Кожен учасник тренінгу пройде індивідуальне онлайн-навчання з цифрової грамотності/кібер-гігієни та здасть цифровий тест. За результатами індивідуальних цифрових тестів, що будуть містити персональну матрицю, що показує певні зони кібер-ризику в різних категоріях, такі як особисте ставлення, знання про технології, викриття соціальних медіа та організаційна культура, ми поділимось висновками та надамо рекомендації щодо того, як захистити себе та свою партію від конкретних кібер-загроз.

Місце проведення:CITYHOTEL за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 56А, 8 поверх, конференц-зал «Панорама».

Час проведення: вівторок, 09 липня 2019 року о 10:00 (реєстрація о 9:30). Тривалість з 10:00 до 14:00.

Ми заохочуємо вашу партію скористатися цією можливістю делегувавши до 5 представників партії на тренінг. Для участі у тренінгу зареєструйтесь до 08-го липня (понеділок) включно за посиланнямhttps://forms.gle/oVx869V7RLALiwSE8

Тренінг організовує Лабораторія законодавчих ініціатив у партнерстві з Cybexer Technologies (Естонія) у продовження проекту Європейського Союзу «Підтримка кібер-безпеки парламентських виборів» в Україні.

Додаткова інформація за телефоном: +38 (044) 531 3768, моб.: +38 (067) 242 8091 або електронною поштою: i.cherpak@laboratory.kiev.ua (контактна особа: Ірина Черпак, операційна менеджерка Лабораторії законодавчих ініціатив).