Анонс: Презентація аналітичного звіту (Shadow Report) «Громадська оцінка реформи державного управління»

27 червня 2019 року о 10:00 відбудеться презентація аналітичного звіту «Громадська оцінка реформи державного управління».

До участі у презентації запрошуються представники ЗМІ, працівники державних установ, фахові громадські організації.

Результати роботи представлятимуть:

  • Світлана Матвієнко, Голова Ради, Лабораторія законодавчих ініціатив.
  • Олександр Заславський, Директор аналітичного відділу, Лабораторія законодавчих ініціатив.

Виконання Угоди про асоціацію та впровадження відповідних євроінтеграційних реформ в Україні потребують ширшої комунікації із зацікавленими сторонами та залучення громадськості. Серед пріоритетних напрямків ініціативи Східного партнерства в документі «20 очікуваних досягнень до 2020 року» визначено зміцнення інституцій та належне врядування, що включає в себе підтримку реформи державного управління.

Відповідно до головних стратегічних документів держави, реформа державного управління визначена як одна з ключових реформ. Але зважаючи на стан виконаних заходів, використання ресурсів, в тому числі і донорських, а також реального впливу вже новостворених органів, виникає питання не тільки про подальшу ефективність державного управління, але й про можливість успішного завершення реформи загалом.

Тіньовий звіт «Громадська оцінка реформи державного управління» аналізує поточний стан впровадження реформи державного управління з наявними успіхами та недоліками у впровадженні реформи.

Місце проведення: Український кризовий медіа-центр, вул. Хрещатик, 2.

Час проведення: четвер, 27 червня, 2019 року о 10:00 (реєстрація о 9:30). Тривалість – 1 година.

Аналітичний звіт підготувала Лабораторія законодавчих ініціатив за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія» під егідою Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства.

Просимо підтвердити свою участь, заповнивши форму до 26-го червня (середа) включно: https://forms.gle/bYYCRhmhFkRGKsN36 .

Контактна особа: Ірина Черпак; тел.: 067 242 80 91.