Презентація попередніх результатів Громадської оцінки реформи державного управління в Україні

21 червня Лабораторія законодавчих ініціатив презентувала попередні результати Громадської оцінки реформи державного управління в Україні.

Проект розроблено для посилення сталості реформи державного управління, оскільки це – один з пріоритетів ініціативи Східного Партнерства в рамках реалізації євроінтеграційних реформ.

Під час зустрічі були представлені ключові результати оцінки нової редакції Стратегії реформи державного управління, реформи міністерств, а також резюме опитування працівників директоратів міністерств.

Громадська оцінка реформи державного управління стане третім аналітичним звітом у форматі Shadow Report Лабораторії законодавчих ініціатив, в якому оцінено прогрес у здійсненні ключових реформ у сфері державного управління та державної служби України.

З результатами попередніх звітів можна ознайомитися за посиланнями: https://parlament.org.ua/2018/05/16/reforma-derzhavnoyi-sluzhby-ta-derzhavnogo-upravlinnya-v-ukrayini-v-2017-rotsi-shadow-report/.

Фінальна презентація документу відбудеться у четвер, 27 червня, о 10:00 в Українському кризовому медіа-центрі. Запрошуємо усіх небайдужих до долі реформи державного управління долучитися до презентації.

Аналітичний звіт підготувала Лабораторія законодавчих ініціатив за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія» під егідою Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства.

Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є позицією Лабораторії законодавчих ініціатив і необов’язково відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».