Створення об’єднаних територіальних громад в Україні 2015-2017 (Shadow Report)

Logo_main

Звіт присвячено проблемі впровадження реформи децентралізації в Україні. Публікація простежує основні етапи процесу впровадження реформи, особливості формування місцевих бюджетів та їх ресурсне забезпечення відповідно до різних надходжень, а також підтримки міжнародних донорів. Піднімаються актуальні питання внесення змін до законодавства, що стосується процесу децентралізації, покращення організаційно-правового забезпечення процесу удосконалення територіальної організації влади.

Звіт приділяє увагу проблемі призначення та проведенню виборів, а також формуванню місцевих органів влади відповідно до строків та умов завершення процесу добровільного створення об’єднаних територіальних громад.

Дана публікація покликана покращити комунікацію між тими, хто безпосередньо зацікавлений в проведені реформи децентралізації, виявити основні недоліки впровадження реформи, а також сприяти процесу удосконалення територіальної організації влади, що забезпечить перехід країни на нову модель багаторівневого врядування.

Читати Створення об’єднаних територіальних громад в Україні 2015-2017 (Shadow Report)

Підготовка та презентація аналітичних доповідей у форматі Shadow report (тіньові звіти) є частиною проекту, що реалізує ГО «Лабораторія законодавчих ініціатив» за підтримки Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.