Анонс: Презентація аналітичного документу (Policy Paper) на тему «Пропозиції до політики щодо посилення кібербезпеки в Україні»

Logo_main

14 грудня 2017 року під час Комітетських слухань «Засади електронного урядування у виборчому процесі» Комітету з питань інформатизації та зв’язку відбудеться презентація аналітичного документу в форматі Policy Paper на тему «Пропозиції до політики щодо посилення кібербезпеки в Україні», що відбудеться у приміщенні Комітетів Верховної Ради України кім. № 602 за адресою вул. Садова, 3а. Початок реєстрації 14 грудня о 09:30.

Захід організовує Лабораторія законодавчих ініціатив спільно з Міжнародним інститутом за демократію та сприяння виборам за підтримки International IDEA.

Відсутність в Україні законодавчого забезпечення кібербезпеки в умовах гібридної війни значно підвищує ризики руйнування національної системи кібербезпеки (якщо така взагалі існує), а також ставить під сумнів участь українських складових забезпечення кібербезпеки на європейському та світовому рівнях. На сьогоднішній день в Україні відсутній єдиний центр координації роботи щодо законодавчого та нормативно-правового забезпечення ефективної системи кібербезпеки, яка б базувалась на комплексному аналізі наявного стану в цій сфері, викликів, наявних та потенційних загроз, враховувала інтереси усіх стейкголдерів, інтегрувалась в європейську та глобальну міжнародну систему кібербезпеки, мала б достатнє фінансове, організаційне, технічне, кадрове забезпечення.

У документі окреслена проблематика, здійснений аналіз нормативно-правових актів, що регулюють національну систему кібербезпеки в Україні, проаналізований міжнародний досвід та запропоновані альтернативні шляхи реформування системи кібербезпеки в Україні.

До участі у заході запрошуються представники виконавчої та законодавчої гілок влади та громадянського суспільства.

Просимо підтвердити Вашу участь, заповнивши форму до 13 грудня (середа): https://goo.gl/forms/HibtgDx0cRVOkXEP2

З додатковими питаннями просимо звертатися до адміністративної менеджерки Лабораторії законодавчих ініціатив, Ірини Черпак, за телефоном: (044) 531 37 68, моб.: +38 (067) 242 80 91 або за електронною адресою: i.cherpak@laboratory.kiev.ua.

Підготовка та презентація аналітичних матеріалів є частиною проекту, який реалізує Лабораторія законодавчих ініціатив у рамках Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.