Методичні рекомендації з відстеження законопроектів та доступу громадськості до законодавчого процесу

Logo_main

В налагодженні ефективної співпраці між громадськістю та Верховною Радою велике значення мають навички експертів громадських організацій, громадян у використанні офіційних інформаційних ресурсів. Електронна сторінка Верховної Ради України містить всю інформацію, необхідну для ефективної співпраці між ініціативною громадськістю та народними депутатами України, комітетами парламенту, тільки необхідно грамотно подати інформацію та знайти точки доступу, а також розуміти тонкощі законотворчого процесу.

Положення про веб-сайт Верховної Ради України у глобальній інформаційній мережі Інтернет із адресою www.rada.gov.ua було затверджено у травні 2001 року. Згідно із цим документом, “веб-сайт Верховної Ради України є офіційним джерелом інформації Верховної Ради України, який утворюється для висвітлення діяльності Верховної Ради України, її органів та апарату, взаємообміну інформацією з органами державної влади України та органами місцевого самоврядування з питань, пов`язаних з діяльністю Верховної Ради України, інформаційної взаємодії з урядовими і неурядовими організаціями країн світового співтовариства, громадськістю.” Веб-сайт Верховної Ради України вважається одним з кращих у світі серед інформаційних електронних ресурсів парламентів світу.

 

Читати Методичні рекомендації з відстеження законопроектів та доступу громадськості до законодавчого процесу

 

Розробка методичних рекомендацій є частиною проекту, який реалізує Лабораторія законодавчих ініціатив в рамках Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.