Міські зібрання у форматі Town Hall Meeting на тему «Стратегії розвитку молодіжної політики Донецької області»

Logo_main

28 вересня 2017 року о 15.00 у місті Волноваха в Районному центрі культури і дозвілля за адресою вул. Центральна, 94, відбудуться міські зібрання у форматі Town Hall Meeting на тему «Стратегії розвитку молодіжної політики Донецької області».

Захід організовує Лабораторія законодавчих ініціатив спільно з Лігою інтернів і Міністерством молоді та спорту за ініціативою народного депутата України Дмитра Лубінця в рамках Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.

Запрошуємо жителів Донецької області та міста Волновахи долучитися до міських зібрань та взяти участь у виробленні концепції розвитку молодіжної політики в регіоні. На обговорення виносяться питання створення та розвитку молодіжних центрів, комунікації між молодіжними центрами України, а також організації роботи з молоддю з інвалідністю.

До участі запрошені представники молодіжних центрів, активна молодь, представники громадських організацій, ЗМІ та небайдужі громадяни.

Тривалість заходу: 2-3 години.

Реєстрація на захід за посиланням: https://goo.gl/opS4mP.

Контактна особа: Вікторія Баклаженко, тел.: +380630546520.