Форум регіональних державних службовців в рамках 14-ї Щорічної зустрічі YES

Українська школа політичних студій разом із Ялтинською Європейською Стратегією (YES) вдруге провели Форум регіональних державних службовців для 100 регіональних лідерів і лідерок України під час 14-ї Щорічної зустрічі YES.

Політики та державні службовці з регіонів відіграють важливу роль у процесі імплементації реформ в Україні. Реформа децентралізації, яка є стратегічним пріоритетом української влади, спрямована на посилення повноважень регіональних адміністрацій та місцевих громад. Високо вмотивовані молоді активісти та державні службовці з усієї України зробили великий крок уперед на шляху до успішного втілення реформ. Форуми під час Щорічних Зустрічей YES надають поштовх амбіціям молодих регіональних лідерів та спрямовують їхню енергію на трансформування України. Ретельно відібрані учасники Форумів мають змогу перейняти передовий міжнародний досвід, дізнатися про найкращі світові практики, а також розвинути стратегічне та лідерське бачення. Це дозволяє їм вибудовувати широку мережу однодумців, які прагнуть змін в Україні та за її межами.

В межах Форуму учасниці й учасники отримали можливість обговорити головні виклики для України та світу, а також взаємодію України та Європи спільно зі світовими лідерами, міжнародними та українськими експертами, провідними українськими та світовими політиками, бізнесменами і громадськими діячами.

Серед спікерів Форуму Роберт Гейтс, Міністр оборони США (2006-2011); Джон Керрі, 68-й Державний секретар США (2013-2017); Кондоліза Райс, 66-та Державний секретар США (2005-2009); Кіт Александер, Генеральний директор та Президент IronNet Cybersecurity, Керівник Кіберкомандування США (2010-2014), Директор Агентства національної безпеки та Центральної служби безпеки (2005-2014); модератором виступив Павло Шеремета, Керуючий партнер, Майстерня Стратегій PRORYV.

Команда УШПС вдячна форуму YES та Фонду Віктора Пінчука за співпрацю.

Фото: YES © 2017. Наталія Трєско