Анонс: Презентація аналітичного звіту «Етичний кодекс: структура, зміст, тематика. Реалії та пропозиції щодо кодифікації»

У четвер, 7 вересня 2017 року о 09:30 в Українському кризовому медіа-центрі (вул. Хрещатик, 2) відбудеться презентація аналітичного звіту «Етичний кодекс парламентаря: структура, зміст, тематика. Реалії та пропозиції для України», в якій візьмуть участь:

  • Світлана Матвієнко, Голова Ради Лабораторії законодавчих ініціатив;
  • Ігор Когут, Директор програми USAID «РАДА»;
  • Олена Сотник, Народна депутатка України;
  • Остап Єднак, Народний депутат України;
  • Сергій Лещенко, Народний депутат України.

Читати аналітичний звіт «Етичний кодекс парламентаря: структура, зміст, тематика. Реалії та пропозиції для України»

Даний звіт створений в рамках проекту Лабораторії законодавчих ініціатив «Підтримка демократичної політичної культури у Верховній Раді через політичний діалог та етичні стандарти». Звіт має на меті узагальнення дискусій народних депутатів України, міжнародних експертів, експертів БДІПЛ ОБСЄ та заінтересованих сторін на базі діалогового майданчика, який забезпечує інклюзивний процес напрацювання Кодексу парламентської етики, «власниками» якого є самі парламентарі. Крім того, документ пропонує кодифікацію наявного законодавства у сферах, що входять у поле дії Кодексу.
Звіти на основі дискусій в рамках діалогового майданчика ляжуть в основу майбутнього Кодексу парламентської етики та підлягають широкому обговоренню.

Діяльність відбувається в рамках проекту Лабораторії законодавчих ініціатив «Підтримка демократичної політичної культури у Верховній Раді через політичний діалог та етичні стандарти», що виконується за підтримки Програми Матра (Посольство Королівства Нідерланди) та у партнерстві з проектом БДІПЛ ОБСЄ «Зміцнення діалогу між громадянським суспільством і ключовими державними установами в Україні в сфері людського виміру», Нідерландським інститутом багатопартійної демократії та за сприяння Програми USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.

Акредитація для журналістів: o.zherybor@laboratory.kiev.ua, або за телефоном: +380 99 658 55 97, Олександра Жерибор.

За додатковою інформацією звертайтеся до Координатора проекту Лабораторії законодавчих ініціатив Уляни Полтавець: 044 531 3738, 063 180 3083, u.poltavets@laboratory.kiev.ua