Анонс: Колоквіум для вчителів із презентації методичних рекомендацій із предмету суспільствознавство, м.Чернігів

new_rada_lzi

10 березня 2017 року в м. Чернігів о 10.00 відбудеться Колоквіум для вчителів із презентації методичних рекомендацій з предмету суспільствознавство. Місце проведення: конференц-зал Парк-готелю «Чернігів», вул. Шевченко, 103-а.

Захід присвячено презентації методичних рекомендацій для вчителів старших класів середніх шкіл для впровадження громадянської освіти у шкільні навчальні програми. Колоквіум складатиметься з теоретичної та практичної частини – апробації рольової гри “АГОРА: демократична процедура ухвалення закону у Верховній Раді України”, яка імітує законодавчий процес в Україні та спрямована на інтегрування вказаних дисциплін у навчальний процес.

Методичні рекомендації та рольова гра “АГОРА: демократична процедура ухвалення закону у Верховній Раді України” розроблені Лабораторією законодавчих ініціатив у рамках реалізації Програми USAID “РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво”, що виконується Фондом Східна Європа.

За детальною інфорамацією звертайтеся: Ірина Черпак, тел 067 242 80 91, 044 531 37 68

Програма USAID “РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво”, що впроваджується Фондом Східна Європа та партнерами, має на меті сприяти становленню відповідального, підзвітного і демократичного представницького органу – Парламенту України.

Залишити відповідь