Тендер на розробку програмного додатку до сайту ГО «Лабораторія законодавчих ініціатив»

Громадська організація «Лабораторія законодавчих ініціатив» оголошує тендер на розробку програмного додатку до сайту ГО «Лабораторія законодавчих ініціатив» для проведення міжрегіонального засідання громад (Town Hall Meetings) в онлайн режимі в рамках Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.

 

IT-фахівців, яких зацікавила наша пропозиція просимо надсилати свої заявки, які міститимуть:

  1. Лист-цінову пропозицію на участь у тендері (обов’язково з підписом та печаткою), в якому зазначити терміни та вартість кожного етапу розробки програмного додатку:
  • розробку і написання технічного завдання (визначення і узгодження основних вимог до реалізації додатку, його функціональності);
  • написання програми (відбуватиметься у декілька етапів – ітерацій – які фахівець презентуватиме щомісяця для узгодження та адаптації додатку під час наступної ітерації на основі коментарів та зауважень);
  • веб-дизайн;
  • технічна підтримка;
  1. Резюме із зазначенням виконаних проектів, бажано із посиланнями;
  2. Копії реєстраційних документів (копія ВИТЯГУ з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців із зазначенням видів діяльності, копія свідоцтва платника єдиного податку або ВИТЯГ з реєстру платників єдиного податку, інші документи за наявності).

Заявки мають бути надіслані поштою не пізніше  24 березня 2017 року на поштову адресу:

04071, м. Київ, вул. Нижній Вал, 15, оф. 303

ГО «Лабораторія законодавчих ініціатив»

(з поміткою «На тендер з вибору IT-фахівця з розробки програмного додатку»)

Ознайомитись з тендерною документацією

Залишити відповідь