Гендерно-орієнтований тренінг щодо ведення бізнесу жінками

znimok-ekrana-2016-12-08-o-16-48-05

7 грудня 2016 року у офісі програми USAID “РАДА”(вул.Шовковична, 7а, Київ) відбувся бізнес-тренінг, що спрямований на навчання особливостям та перевагам ведення бізнесу жінкам.

Тренінг організовано за підтримки Посольства Держави Ізраїль та МФО “Рівні можливості”.

У рамках тренінгу до розгляду пропонувалися наступні блоки питань:

  •  особистісно-психологічні характеристики бізнес-ініціатора;
  •  гендерні особливості бізнесу та переваги в бізнесі для жінок;
  •  розвиток та розширення бізнесу;
  •  приклади успішних бізнес-ініціатив (ізраїльський досвід підтримки бізнес-леді).

izr1

Проводили тренінг досвідчені ізраїльські бізнес-тренери – Ян Зусман та Яков Гороховський.

Ян Зусман – психолог вищої категорії в області соціальної, організаційної психології та психології зайнятості. Провідний психолог Центру тестування і зайнятості (Хайфа, Ізраїль). Спеціаліст групових та індивідуальних консультацій з побудови кар’єри і кар’єрного зростання. Бізнес-тренер, проводить семінари та лекції в області стимулювання бізнес-ініціатив та розвитку організацій. Ян Зусман співпрацює з різними державними і приватними організації як незалежний експерт і лектор.

shyak3

Яков Гороховський з 1990-го року є власником фірми “Segment Y.G. Business Development Ltd”, що надає послуги у сфері фінансового і ділового консультування -маркетинг, управління стратегією; проведення семінарів і курсів з підприємницької діяльності у співпраці з Міністерством закордонних справ Ізраїлю, Міністерством абсорбції Ізраїлю, Міністерством промисловості і торгівлі Їзраїлю, приватними особами та організаціями.

izr2

“Як показує досвід розвинених країн, доступ жінок до прийняття рішень, зайняття ключових посад у бізнесі дозволяє покращити і економічні результати. На жаль, стереотипи у нас живуть не тільки в чоловічих головах, а й в жіночих. Жінки працюють дуже багато, але переважно на нижчій і середній бізнес ланці, у громадському секторі, фактично не маючи доступу до реального прийняття рішень і впливу. Дякуючи таким проектам, сподіваюся, ми зможемо дати поштовх і натхнення таким жінкам”, – наголосила Народна депутатка Світлана Войцеховська.

shhyam4

Детальніше про Посольство Ізраїлю в Україні http://embassies.gov.il/kiev/Pages/default.aspx

Детальніше про МАШАВ  http://embassies.gov.il/kiev/mashav/Pages/mashav.aspx

Детальніше про МФО «Рівні Можливості» http://bit.ly/2fSHiez

Якщо у Вас виникають додаткові запитання, будь ласка, звертайтеся до Ольги Заведії на адресу zavediya@gmail.com (тема “Тренінг”) або за тел. +38 097 853 89 03 (моб.), +38 044 531 37 68 (офіс).

 Медіа галерея

Залишити відповідь