Презентація Shadow Report «Досвід застосування місцевого референдуму в Україні як складової місцевої демократії»

logo-rada24 листопада у Чернігові відбулася презентація  shadow report «Досвід застосування місцевого референдуму в Україні як складової місцевої демократії». Презентація пройшла у рамках у засідання робочої групи на базі підкомітету з питань виборів і референдумів Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя.

Засідання організовано Лабораторією законодавчих ініціатив спільно зі співголовою підкомітету з питань виборів і референдумів Народним депутатом Олександром Черненком у рамках Програми USAID “РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво”, що виконується Фондом Східна Європа.

З вітальним словом до присутніх звернувся Валерій Куліч, Голова Чернігівської обласної державної адміністрації.

dsc_8415

dsc_8423Тетяна Чернуха, Проектна координаторка Лабораторії законодавчих ініціатив, презентувала результати дослідження щодо практики ініціювання та проведення місцевих референдумів в Україні з 1991 по 2012 роки (тобто протягом дії закону “Про всеукраїнський та місцеві референдуми” № 1286-12 від 1991 року).

dsc_8448 dsc_8521Також виступив Максим Лациба, Український незалежний центр політичних досліджень, директор проекту USAID “Громадяни в дії”, із доповіддю на тему “Правове забезпечення механізмів місцевої демократії”.

dsc_8480 dsc_8490

Shadow Reports – інновативний для України метод донесення громадським сектором інформації та альтернатив політики щодо виконання урядових програм до парламенту та інших інституцій.

Презентація shadow reports для Комітетів Верховної Ради України є частиною проекту, що реалізує Лабораторія законодавчих ініціатив у рамках Програми USAID “РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво”, що виконується Фондом Східна Європа.

За додатковою інформацією звертайтеся до Ірини Черпак, тел.: +38067 242 80 91, електрона адреса: i.cherpak@laboratory.kiev.ua.

Переглянути Shadow Report «Досвід застосування місцевого референдуму в Україні як складової місцевої демократії»

Медіа-галерея заходу

Фото: Олександр Коваленко

Залишити відповідь