Презентація е-інструментів для громадськості у Чернігові

logo-rada24 листопада 2016 року у прес-центрі “Чиста політика” у Чернігові було презентовано нові електронні ресурси, що допоможуть зробити діяльність Парламенту більш прозорою – «Портал громадського обговорення законопроектів» та Електронний реєстр громадських організацій (Е-реєстр НУО).

dsc_8763Заступник Голови Ради Лабораторії Законодавчих ініціатив Олександр Заславський півторигодини спілкувався із чернігівськими активістами та небайдужими жителями міста, розповідаючи, як завдяки цим ресурсам громадяни зможуть брати участь у обговоренні законопроектів до того, як вони виносяться на розгляд профільних Комітетів Верховної Ради та ефективно співпрацювати з самими Комітетами.

dsc_8769«Портал громадського обговорення законопроектів» розробила та підготувала до впровадження Програма USAID РАДА спільно з Апаратом Верховної Ради відповідно до рекомендації Місії Європейського парламенту щодо внутрішньої реформи та підвищення інституційної спроможності Верховної Ради.

Портал стане комунікаційною ланкою між працівниками комітетів, народними депутатами, експертними групами та громадянами задля вдосконалення національного законодавства. Ресурс надає можливість і комітету ініціювати  громадське обговорення законопроекту, і громадянам запропонувати обговорення. В подальшому планується розширення можливостей порталу: наприклад, залучення до обговорення лише певного кола осіб, насамперед експертів, виставляти певні фільтри.

Для того, щоб потрапити до Електронного реєстру НУО, який розроблений Лабораторією законодавчих ініціатив, потрібно заповнити анкету:

Анкета: співпраця громадських об’єднань з комітетами ВРУ під час підготовки законопроектів

Учасники активно брали участь у дискусії, ставлячи гострі питання та вносячи пропозиції з удосконалення цих електронних інструментів.

Додаткова інформація за телефоном: (044) 531 37 68, (063)0546520, або e-mail: victoria@laboratory.kiev.ua, контактна особа: Вікторія Баклаженко.

Медіа-галерея

Фото: Олександр Коваленко

Учасники заходу

Залишити відповідь