ПРЕС-АНОНС: Круглий стіл з реформування парламентських процедур

logo-rada

ПРЕС-АНОНС

Круглий стіл Реформування парламентських процедур: конституційно-правовий аналіз

У вівторок 22 листопада о 14:00 Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя проводить «круглий стіл» на тему: «Реформування парламентських процедур: конституційно-правовий аналіз».

Круглий стіл проходить відповідно до Плану роботи Комітету на період роботи п’ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання спільно з Комітетом Верховної Ради України з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України, а також у співпраці з Лабораторією законодавчих ініціатив та Програмою USAID «РАДА».

Круглий стіл відбудеться у адміністративній будівлі комітетів Верховної Ради України за адресою: м. Київ, вул. Садова, 3-а, к. 536.

Початок роботи о 14.00 год., реєстрація учасників розпочнеться о 13.30 год.

Серед питань, які будуть розглядатися:

  1. Право законодавчої ініціативи народних депутатів України (обмеження певною кількістю) vs.право законодавчої ініціативи одного народного депутата.
  2. Обмеження розглядом не більше 20 законодавчих ініціатив від народних депутатів протягом чергової сесії Верховної Ради.
  3. Процедура ухвалення (голосування) рішень Верховної Ради. Мінімальна та максимальна кількість голосів народних депутатів для прийняття законів, постанов та інших актів.
  4. Якість законопроектів, які реєструються у Верховній Раді. Порушення проблеми, можливі шляхи розв’язання та розробка законопроекту.
  5. Експертиза законопроектів (можливість чи обов’язковість залучення експертних органів, організацій, установ) та значення експертних висновків.

До участі у заході запрошені народні депутати України, представники органів державної влади, міжнародного та вітчизняного експертного середовища, громадських об’єднань.

Бажаючих взяти участь у заході просимо зареєструватися до 16.00 18 листопада 2016 року зареєструватися на сайті Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя за посиланням http://bit.ly/2eN4cUe або надіслати запит на електронну адресу: lys@v.rada.gov.ua

Залишити відповідь