Презентація shadow report на засіданні підкомітету ВРУ

Logo ALI RADA

16 Листопада 2016 року о 9 годині відбулося  засідання підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективності Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки на якому експертами Лабораторії було презентовано попередню версію shadow report (“тіньового звіту”) щодо виконання Плану заходів з реалізації “Національного плану дій з енергоефективності на період до 2020 року”. Повна версія звіту вийде на початку 2017-го року.

img_4508

Дякуємо народному депутату Олексію Рябчину за сприяння в організації та проведенні заходу.

Проект порядку денного засідання Комітету від 16.11.2016

Нові стандарти енергоефективності та утеплення будинків неможливі без ревізії стандартів у будівництві з дотриманням міжнародних норм та стандартів. На сьогодні присутнє дублювання ідентичних норм за назвою та різних за вимогами у різних ДСТУ, що призводить до можливості різного тлумачення.

Shadow reports – інновативний для України метод донесення громадським сектором інформації та альтернатив політики щодо виконання урядових програм до парламенту та інших інституцій.
Презентація Shadow reports для Комітетів Верховної Ради України є частиною проекту, що реалізує Лабораторія законодавчих ініціатив у рамках Програми USAID “РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво”, що виконується Фондом Східна Європа.

Залишити відповідь