АНОНС: продовжено реєстрацію на тренінг з Побудови міжпартійного діалогу у Верховній Раді

logo_matra

До 17:00 14 листопада продовжено тренінг з навичок побудови міжпартійного діалогу. Для того, щоб потрапити на захід, заповніть форму за посиланням.  

Тренінг відбудеться 15 листопада (вівторок) о 09:30-17:00 за адресою вул. Велика Васильківська/Басейна 1/3-2 (PinchukArtCentre, 6 поверх).

Тренер: Жером Схелтенс, Радник з розвитку знань, Нідерландський інститут багатопартійної демократії

jerome

Під час тренінгу планується розглянути:

  • методи побудови та фасилітації міжпартійного діалогу,
  • основні принципи ведення міжпартійного діалогу,
  • методи визначення позицій, інтересів, потреб, діапазону можливої згоди
  • інші питання, важливі для ефективного функціонування діалогового майданчику.

Програма заходу

Діяльність відбувається в рамках проекту Лабораторії законодавчих ініціатив «Підтримка демократичної політичної культури у Верховній Раді через політичний діалог та етичні стандарти», що виконується за підтримки Програми Матра (Посольство Королівства Нідерланди) та у партнерстві з проектом БДІПЛ ОБСЄ «Зміцнення діалогу між громадянським суспільством і ключовими державними установами в Україні в сфері людського виміру», Нідерландським інститутом багатопартійної демократії та за сприяння Програми USAID “РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво”.

За додатковою інформацією звертайтеся: Уляна Полтавець – тел. 044 531 3768, моб. 063 180 3083 або ел. пошта – u.poltavets@laboratory.kiev.ua).

Залишити відповідь