Презентація е-інструментів для громадськості у Харкові

Logo ALI RADA

10 листопада 2016 року у прес-центрі Khakriv Today у Харкові було презентовано нові е-ресурси, що допоможуть зробити діяльність Парламенту більш прозорою – «Портал громадського обговорення законопроектів» та Електронний реєстр громадських організацій (Е-реєстр НУО)

img_0560

Проектний менеджер департаменту парламентського реформування Лабораторії законодавчих ініціатив Вікторія Баклаженко та PR-менеджер Андрій Пилипенко розповіли, як завдяки цим ресурсам громадяни зможуть брати участь у обговоренні законопроектів до того, як вони виносяться на розгляд профільних Комітетів Верховної Ради та ефективно співпрацювати з самими Комітетами.

img_0414

Народна депутатка Олена Сотник підкреслила важливість презентації таких інструментів не тільки у Києві, а й в усіх регіонах України. Харків став першим таким містом, згодом про нові е-інструменти дізнається громадськість у інших частинах країни.

img_0613

Учасники активно долучилися до обговорення нових електронних інструментів – їх пропозиції будуть включені у технічне завдання для подальшого удосконалення Електронного реєстру та Порталу.

Зареєструвати Вашу громадську організацію у Електронному реєстрі можна заповнивши анкету.

До кінця 2016 року ресурси, що вже інтегровано до порталу Верховної Ради, працюватимуть у тестовому режимі з метою усунення можливих технічних проблем.

Додаткова інформація за телефоном: (044) 531 37 68, (063)0546520, або e-mail: victoria@laboratory.kiev.ua, контактна особа: Вікторія Баклаженко.

 Медіа-галерея заходу

 

Залишити відповідь