Презентація методичних рекомендацій для вчителів, м. Чернігів

21 жовтня о 10:00 у м. Чернігів відбулася зустріч присвячена обговоренню громадянської освіти та Концепції нової української школи. Більше 30 вчителів обговорювали компетентністний підхід до освіти, та ключові компетенції, якими має володіти випускник.

Наталя Амельченко, кандидат філософських наук, викладач кафедри політології НаУКМА, презентувала методичні рекомендації для вчителів з громадянської освіти та рольовий тренінг “Агора”, який відтворює законодавчий процес у Верховній Раді.

thumb_dsc_0064_1024_ch-2

Захід присвячено презентації методичних рекомендацій для вчителів старших класів з метою впровадження компонентів громадянської освіти в Україні, зокрема таких як «Законодавча влада для молоді», «Молодь в державних програмах», «Політична система України» і «Виборчий процес». Методичні рекомендації підготовлено Лабораторією законодавчих ініціатив в рамках Програми USAID  “РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво”, що виконується Фондом Східна Європа.

thumb_dsc_0071_1024-ch-4

Пріоритетність інтеграції компоненту громадянської освіти до навчальних програм визначено такими документами Уряду України, як проект концепції Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2016-2020 рр. та проект Концепції розвитку освіти до 2025 року.

thumb_dsc_0095_1024_ch-1

 

Залишити відповідь