АНОНС: 21 жовтня у Верховній Раді відбудуться “ІІ Діалоги з парламентської етики”

logo_matra

ПРЕС-АНОНС

21 жовтня о 13:00-16:00 у конференц-залі Верховної Ради (вул. Грушевського, 5) відбудеться робоча зустріч «ІІ Діалоги з питань парламентської етики» за участі Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, депутатки Європейського Парламенту Каї Каллас та експертів з Університету Тарту, Естонія.

Під час зустрічі планується розглянути практичні кейси, спрямовані на вирішення етичних дилем. Захід має на меті підвищення якості парламентського процесу через підтримку міжпартійного діалогу і просування етичних стандартів у парламенті. В рамках серії заходів передбачається створення діалогового майданчику для обговорення етичних дилем, що забезпечить інклюзивний процес напрацювання Кодексу парламентської етики або іншого механізму регулювання парламентської етики, “власниками” якого є самі парламентарі.

Зустріч, що відбудеться 21 жовтня, продовжить роботу такого майданчику, котрий було започатковано на літній зустрічі з Петом Коксом.Діяльність відбувається в рамках проекту Лабораторії законодавчих ініціатив «Підтримка демократичної політичної культури у Верховній Раді через політичний діалог та етичні стандарти», що виконується за підтримки Програми Матра (Посольство Королівства Нідерланди) та у партнерстві з проектом БДІПЛ ОБСЄ «Зміцнення діалогу між громадянським суспільством і ключовими державними установами в Україні в сфері людського виміру», Нідерландським інститутом багатопартійної демократії та за сприяння Програми USAID “РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво”.

За додаткової інформацією звертайтеся: Уляна Полтавець 044 531 3738,  063 180 3083, u.poltavets@laboratory.kiev.ua.

Вхід за картками акредитації.

Програма заходу

Прес-анонс

Залишити відповідь