Проект для регіональних лідерів: співпраця УШПС та YES

logo_usps_112_yes_logo

Під час проведення 13-тої зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії Українська школа політичних студій вперше виступила партнером у проекті міні-конференцій для регіональних політиків та молодих лідерів.

 

yalta

75 лідерів громад взяли участь у триденній конференції, в ході якої вони мали можливість почути найцікавіших особистостей сучасності та поділитися досвідом місцевих ініціатив один з одним.

Учасників було відібрано на основі конкурсу, вони представляють усі регіони України. Серед них – 41 депутат місцевих рад, 26 представників регіональних органів виконавчої влади та 8 місцевих активістів. Середній вік учасників проекту  – 31 рік.

Регіональні політики, державні службовці та активісти з регіонів відіграють одну з найважливіших ролей в процесі реформування України – зокрема, в реалізації урядового курсу на децентралізацію системи управління та розширення повноважень територіальних громад та місцевих адміністрацій.

Участь молодих регіональних лідерів в роботі Ялтинського форуму дозволить їм отримати прямий доступ до міжнародного політичного та управлінського досвіду, підвищити свій професійний рівень в питаннях управління публічною сферою на локальному рівні та вибудувати національну та міжнародну мережу ділових контактів.

Ця ініціатива покликана зробити внесок в успіх реформи децентралізації в Україні, поглиблення євроінтеграційних процесів та підвищення рівня взаємодії між різними регіонами країни.

Команда УШПС вдячна форуму YES та Фонду Віктора Пінчука за співпрацю.

Залишити відповідь