Анонс. Круглий стіл “Вдосконалення законодавство про реабілітацію жертв політичних репресій. Проблеми та перспективи”

12 травня Лабораторія законодавчих ініціатив в рамках Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво» проводить експертний круглий стіл «Вдосконалення законодавства про реабілітацію жертв політичних репресій. Проблеми та перспективи».
Захід є спільною ініціативою Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, Українського інституту національної пам`яті і Лабораторії законодавчих ініціатив, та проводиться у партнерстві з Групою політики національної пам’яті РПР та Центром дослідження визвольного руху.
  • Під час заходу буде обговорено проект закону «Про реабілітацію жертв політичних репресій радянської доби в Україні».
 
До участі у круглому столі запрошуються народні депутати України, представники органів державної влади і органів місцевого самоврядування, громадських організацій, наукового середовища.
Круглий стіл відбудеться 12 травня 2016 р. о 14.00 за адресою: м. Київ, вул. Грушевського 18/2, кімн. № 12. Початок реєстрації о 13.30.
Для реєстрації на круглий стіл заповніть, будь ласка, форму за посиланням: goo.gl/FrMQU7 
Звертаємо Вашу увагу, що реєстрація триває до 10 травня.
Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, просимо звертатися за телефоном: +380990048906 та/або на адресу електронної пошти: t.chernukha@laboratory.kiev.ua, контактна особа Тетяна Чернуха.

 

Залишити відповідь