Staff-тренінг для проведення зборів громад у форматі TOWN HALL MEETINGS

new_rada_lziЛіга Інтернів

 

УШПС

 

 

 

 

 

 

23 січня в Києві відбувся тренінг для фасилітаторів та ноуттейкерів міських зібрань у форматі Town Hall Meetings.

 
Тренінг організовано Лабораторією законодавчих ініціатив у співпраці з Лігою інтернів та Українською школою політичних студій в рамках Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.

Заславський Кобець

Олександр Заславський, Роман Кобець (сидить)

Тренінг мав дві частини: теоретичну, презентація формату Town Hall Meetings, та практичну, інсценування міських зібрань у представленому форматі.

 
Механізм проведення міських зібрань та досвід їх проведення презентував Олександр Заславський, керівник проекту Програми «РАДА» (Лабораторія законодавчих ініціатив). Альтернативи політики, сценарії для практичних обговорень, розробив Роман Кобець, аналітик політики, кандидат філософських наук, керівник Європейського інформаційно-дослідницького центру при Верховній Раді України.

 

Town hall meeting

Тренінг пройшли 18 учасників програми стажування у Верховній Раді України, які візьмуть учать у запланованих на 2016 рік міських зібраннях у форматі Town Hall Meetings у модельних округах. Окрім того, у тренінгу взяли участь учасники Школи лідерів громад (новообрані депутати міських рад), які відтепер матимуть змогу застосовувати цей формат для вирішення проблем громади, яку вони представляють.

Проведення тренінгу для фасилітаторів і ноуттейкерів міських зібрань у форматі Town Hall Meetings є частиною проекту, що його реалізує Лабораторія законодавчих ініціатив в рамках Програми USAID “РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво”, що виконується Фондом Східна Європа.

За додатковою інформацією просимо звертатися за телефоном: (044) 531 37 68.

Залишити відповідь