Оголошується конкурс для журналістів на участь у семінарах-тренінгах з висвітлення євроінтеграції

З 30 вересня по 14 жовтня 2013 року триває реєстрація заявок на участь в інформаційних семінарах-тренінгах для представників ЗМІ. Cемінари спрямовані на підвищення професійного рівня українських журналістів, зокрема з питань європейської інтеграції та європейської тематики в цілому.
До участі у конкурсі запрошуються журналісти з усієї України, що представляють різні види мас-медіа (друковані видання, ТБ, електронні), а також блогери, які цікавляться питаннями європейської інтеграції, співпраці України із європейськими інституціями та перспективами вступу України до ЄС.
Під час двох семінарів планується розглянути питання зовнішньополітичного вектору України, а саме європейської інтеграції. Окрім зустрічей із експертами, які фахово представлять ЄС та європейську інтеграцію України та основні принципи та цінності побудови ЄС, передбачається виступи експертів із різних сфер співпраці Україна-ЄС, розгляд типових помилок журналістів у висвітленні європейської тематики. Також у ході проекту журналісти будуть виконувати практичні завдання із написання статей та заміток на європейську тематику.
Навчальна програма складається з двох інформаційних семінарів-тренінгів, які будуть проведені в м. Київ. Перший семінар буде проведено 26-27 жовтня 2013 р. Другий семінар відбудеться 22-24 листопада 2013 р. 
Методика семінарів буде спрямована на надання журналістам як теоретичних знань щодо тих чи інших спеціалізованих тем, так і розвитку практичних навичок із застосування набутих знань на практиці.
Тема першого семінару: Фундаментальні принципи і цінності ЄС та політико-правові основи співпраці Україна-ЄС.
Теми другого семінару будуть охоплювати ключові аспекти європейської економічної інтеграції, її перспективи і наслідки для України, а також сучасні виклики в Європейському Союзі крізь призму актуальних сфер співробітництва України з ЄС.
.
Для участі у конкурсі необхідно заповнити on-line аплікаційну форму, яка знаходиться за поданим нижче лінком: http://bit.ly/19idCYi
Про результати відбору буде повідомлено електронною поштою 15 жовтня 2013 року.
Витрати на проживання, харчування, навчання, роздаткові матеріали, крім проїзду учасників, покриваються за рахунок організаторів.
Проект здійснюється Лабораторією законодавчих ініціатив за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
Детальну інформацію про Лабораторію законодавчих ініціатив Ви можете знайти на веб-сайті: www.parlament.org.ua/.
Контактні особи: 
Галина Тищенко, менеджер проектів Лабораторії законодавчих ініціатив (galina.liashenko@gmail.com, роб.: (044) 531 37 68; моб.: (063) 700 29 24
Марія Коваль, менеджер проектів Лабораторії законодавчих ініціатив (mkoval@laboratory.kiev.ua, mariiakoval@gmail.com), роб.: (044) 531 37 68; моб.: (066) 481 94 59
 версiя для друку Наверх  наверх
 надiслати лiнк  У попереднiй роздiл

Залишити відповідь