ПІДСУМКОВИЙ ЗАХІД ПРОЕКТУ «ПІДТРИМКА РЕГІОНАЛЬНИХ ЄВРОКЛУБІВ УКРАЇНИ»

17- 19 травня 2013 року відбудеться підсумковий захід проекту «Підтримка регіональних Євроклубів України», що фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні та реалізується Лабораторією законодавчих ініціатив. Завданнями проекту є формування спільного творчого простору у поширенні Євроклубами європейських цінностей, обмін досвідом між Євроклубами України, презентацію результатів їх роботи для української та європейської спільноти.
В рамках проекту було проведено низку семінарів для лідерів Євроклубів в різних регіонах України у яких брали участь експерти Представництва Європейського Союзу в Україні, надано інформаційну та методичну підтримку заходам Євроклубів у регіонах. Відбувся конкурс письмових робіт учасників Євроклубів на тему «Що значить бути європейцем». Члени Євроклубів мали змогу навчитися нових методів проведення ігор, вікторин у роботі Євроклубів.
Під час підсумкового заходу проекту, що відбудеться у м. Києві 17-19 травня, найактивніші його учасники презентуватимуть найкращі форми і методи роботи під час спільного гала-заходу, а також свої творчі здобутки ¬- під час щорічного святкування Дня Європи в Києві, обговорять перспективи розвитку мережі Євроклубів України в рамках форуму «Майбутнє євроклубівського руху України».
За додатковою інформацією звертайтеся: Денис Черніков, керівник проекту, Лабораторія законодавчих ініціатив, denys.chernikov@gmail.com

Залишити відповідь