ОГОЛОШЕНО ПОЧАТОК ВІДБОРУ НА УЧАСТЬ В УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ ПОЛІТИЧНИХ СТУДІЙ 2013 РОКУ

З 12 до 29 березня 2013 року триває реєстрація аплікантів конкурсу на участь у програмі Української школи політичних студій – одного з найуспішніших мережево-освітніх проектів України, який протягом семи років об`єднав близько 230 представників успішної молоді з різних сфер – держслужбовців, юристів, бізнесменів, науковців, політиків, журналістів та громадських діячів. Під час навчання в УШПС у 2013 році відібрані слухачі матимуть можливість взяти участь у чотирьох сесіях: три національні сесії відбудуться в Україні (Київ, Львів, АР Крим) та одна міжнародна (Всесвітній Форум Демократії) – у Раді Європи (Страсбург, Франція). Програма проходить за підтримки Ради Європи та Фонду Фрідріха Науманна за Свободу.До участі у конкурсі запрошуються кандидати, які:

 • мають значні професійні досягнення у сфері політичної, громадської, наукової та підприємницької діяльності, журналістики, державної служби, юриспруденції;
 • займають активну громадянську позицію та здатні застосовувати отриманні знання у своїй повсякденній діяльності;
 • є громадянами України віком до 35 років, які мають вищу освіту.

Відбір учасників здісйнюється у два етапи:

Етап I: Заповнення заявки на участь у Щорічній програмі Української школи політичних студій

  • Заявку на участь у Щорічній програмі Української школи політичних студій необхідно заповнити та надіслати до 29 березня 2013 року (п`ятниця) на електронну адресу – info@usps.org.ua (тема “USPS”). Документи, що надіслані після вказаного терміну, не будуть прийматися до розгляду.
  • Усім кандидатам буде надіслано підтвердження про отримання заявки протягом трьох робочих днів. Якщо Ви не отримаєте підтвердження – звертайтеся до Уляни Полтавець за адресою: u.poltavets@laboratory.kiev.ua або телефоном: +38 044 531 37 68.

Етап II. “Віртуальне інтерв`ю”

  • До 01 квітня 2013 року будуть відібрані кандидати, які відповідають критеріям учасника УШПС, і їм буде запропоновано до 04 квітня 2013 року дати відповіді на кілька запитань “віртуального інтерв`ю”.
  • На підставі цих відповідей до 8 квітня 2013 року буде відібрано учасників Восьмого набору Української школи політичних студій.

Завантажити текст заявки (*.doc)

Інформація для аплікантів (*.pdf)

Інформація, яку Ви зазначаєте у заявці, є конфіденційною та не підлягає поширенню. Перша сторінка заявки (“реєстраційна картка”) використовується для присвоєння індивідуального реєстраційного номеру. Розгляд аплікаційних форм здійснюється послідовно та неупереджено членами Відбіркової комісії, що включає компетентних представників основних цільових груп Школи. Рішення Комісії є колегіальним. УШПС залишає за собою право не надавати пояснень щодо рішень, прийнятих членами Комісії.

Календар відбору учасників УШПС 2013 року

Термін

Діяльність

12 березня –  29 березня 2013 року

Перший етап відбору (реєстрація заявок на участь у Щорічній програмі УШПС)

до 01 квітня 2013 року

Відбір учасників другого туру (повідомлення кандидатів про результати розгляду заявок – протягом 3 робочих днів)

до 04 квітня 2013 року

Другий етап відбору: реєстрація відповідей на запитання “віртуального інтерв`ю”

до 08 квітня 2013 року

Відбір учасників Восьмого набору Української школи політичних студій (повідомлення кандидатів про результати розгляду заявок – протягом 3 робочих днів).

Календар сесій УШПС 2013 року

Дата Діяльність Місце проведення

25 – 28 квітня 2013 року

Перша національна сесія УШПС

м. Київ

29 травня – 02 червня 2013 року

Друга національна сесія УШПС м. Львів / АР Крим

Друга половина вересня 2013 року

Третя національна сесія УШПС АР Крим / м. Львів

28 – 29 листопада 2013 року

Всесвітній Форум за Демократію

м. Страсбург (Франція)
07 – 08 грудня 2013 року Щорічна конференція випускників УШПС м. Київ

Умови участі

 • Очікується, що відібрані учасники (орієнтовно – 25-28 осіб) візьмуть участь в усіх чотирьох сесіях, що передбачені Програмою. Також вони отримують можливість відвідувати інші заходи Школи (зокрема, в межах Клубу випускників).
 • Витрати на участь (проживання, харчування, навчання, роздаткові матеріали, переліт до Страсбургу, тощо; крім проїзду у межах території України) покриваються за рахунок Школи та її партнерів.
 • УШПС встановлює реєстраційний внесок за участь у Щорічній програмі, що спрямовується на розвиток її інституційної діяльності. Розмір внеску на 2013 рік не перевищуватиме еквіваленту 550 євро.
 • Дипломи учасникам буде вручено у грудні 2013 року під час Щорічної конференції випускників УШПС.

Більш детальну інформацію про зміст та тривалість сесій, календар роботи на 2013 рік, склад викладачів та випускників розміщено у відповідних рубриках веб-сторінки УШПС. 

Якщо у Вас виникають додаткові запитання, будь ласка, звертайтеся до Уляни Полтавець за адресою: u.poltavets@laboratory.kiev.ua (тема “Question”) або  тел.: +38 044 531 37 68 (офіс).

 версiя для друку Наверх  наверх
 надiслати лiнк  У попереднiй роздiл

Залишити відповідь