ВІДБУЛАСЯ СЕРІЯ СЕМІНАРІВ ДЛЯ ЛІДЕРІВ РЕГІОНАЛЬНИХ ЄВРОКЛУБІВ

Понад 80 керівників Євроклубів Харківщини, Сумщини, Полтавщини, Кіровоградщини, Черкащини та Вінниччини взяли участь у семінарах, що проходили 27-30 листопада 2012 року в 4-х регіонах країни. Семінари були організовані в рамках проекту «Підтримка регіональних Євроклубів», що фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні.Під час зустрічей були детально опрацьовані теми, які мають важливе значення для подальшого розвитку євроклубівського руху:• форми і методи роботи, що сприяють вихованню учнів та молоді в дусі європейських цінностей;
• стратегія залучення донорської та спонсорської допомоги для підтримки заходів;
• посилення міжрегіонального співробітництва.

Учасники семінарів, обмінялися досвідом щодо видів діяльності, метою яких є поширення європейських цінностей: різних форм дебатів, рольових ігор, змагань тощо. Презентації, які відбулися за результатами роботи в міні-групах, засвідчили достатньо чітке усвідомлення та активне практичне застосування євроклубівцями таких універсальних цінностей як повага до людської гідності, рівність, свобода слова, толерантність, права людини.

Також відбулися тренінги щодо залучення фінансової підтримки для конкретних масштабних заходів в рамках діяльності Євроклубів (конкурси, фестивалі, змагання, вистави). Особливу увагу було приділено ретельному плануванню всіх складових підготовки та проведення таких заходів: діяльність ініціативної групи або оргкомітету, залучення організаційної підтримки з боку органів влади, взаємодія зі ЗМІ тощо.

Контакти щодо реалізації проекту: Денис Черніков, Керівник програм Лабораторії законодавчих ініціатив – Chernikov[at]laboratory.kiev.ua.

 версiя для друку Наверх  наверх
 надiслати лiнк  У попереднiй роздiл

Залишити відповідь