Участь громадськості у процесі прийняття рішень на місцевому рівні

Практичний посібник з питань участі громадськості у процесі прийняття рішень на місцевому рівні. Посібник, було підготовлено з урахуванням рекомендацій, викладених у «Кодексі кращих практик громадської участі у процесі прийняття рішень» Ради Європи в межах реалізації проекту «Громадянин і держава: розвиток партнерства для ефективного урядування в Україні», що фінансувався Європейським Союзом і виконувався Британською Радою в Україні спільно з Асоціацією «Соціально-економічні стратегії та партнерства» і Лабораторією законодавчих ініціатив.

У публікації висвітлені:

  • правові основи співпраці на місцях між органами влади та представниками громадянського суспільства,
  • рівні залучення громадськості,
  • цикл розробки і впровадження політичного рішення.

До посібнику також увійшли рекомендації до існуючого законодавства України в сфері співпраці громадськості з органами влади та практичний досвід учасників проекту з підготовки і реалізації міні-проектів спільно представниками громадянського суспільства і місцевих органів влади.

Публікація містить не лише теоретичні засади співпраці місцевих органів влади з громадянським суспільством, значна його частина присвячена ознайомленню з новітніми технологіями проведення заходів, що спрямовані на залучення громадськості до обговорення суспільно-важливих питань і прийняття рішень. Окрім висвітлення традиційних методів залучення громадськості до обговорення ідей і проблем, автори посібника також розкривають секрети декількох альтернативних методів.

Публікація:

Участь громадськості у процесі прийняття рішень на місцевому рівні

Участие общественности в процессе принятия решения на местном уровне

Використання матеріалів дослідження можливе лише за умови посилання на Британську Раду, Лабораторію законодавчих ініціатив та інших учасників проекту.

Веб-сторінка проекту «Громадянин і держава: розвиток партнерства для ефективного урядування в Україні»: http://www.britishcouncil.org/uk/ukraine-projects-citizen-and-state.htm/ 

Проект «Громадянин і держава: розвиток партнерства для ефективного урядування в Україні» фінансується Європейським Союзом в рамках Європейського інструменту сприяння демократії та правам людини і виконується Британською Радою в Україні спільно з Асоціацією «Соціально-економічні стратегії та партнерства» і Лабораторією законодавчих ініціатив.

Залишити відповідь