ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ЛІДЕРІВ ЄВРОКЛУБІВ В РАМКАХ ПРОЕКТУ «ПІДТРИМКА МЕРЕЖІ ЄВРОКЛУБІВ УКРАЇНИ»

12 вересня 2012 року в Луцьку відбувся перший регіональний семінар, у якому взяли участь провідні Євроклуби Волинської області. Основні завдання проекту спрямовані на посилення спроможності Євроклубів – сприяння впровадженню сучасних форм і методів роботи, популяризація в Україні, сусідніх країнах та країнах ЄС, посилення співпраці та обмін досвідом між Євроклубами різних регіонів України.
Учасники зустрічі – лідери Євроклубів міста Луцька та Волинської області – розповіли про свою діяльність та здобутки, окреслили плани на наступний рік та висловили побажання щодо конкретних видів очікуваної інформаційної та методичної підтримки. Представники Євроклубів поділилися враженнями від спільних заходів зі своїми європейськими партнерами, конкурсів та змагань, які щорічно проводяться під час святкування Дня Європи.Радник с питань преси та інформації представництва Європейського Союзу в УкраїніВікторія Давидова розповіла про історію Євроклубів, про їх співпрацюз Представництвом ЄС в Україні, яке триває вже понад 16 років, а також про можливості подальших спільних проектів.

Із доповіддю про принципи побудови європейської спільноти, історію розвитку Європейського Союзу та стан європейської інтеграції Волині виступив Андрій Бояр, керівник Інформаційного центру ЄС при Волинському національному університеті імені Лесі Українки. Він також презентував ресурси Центру, якими лідери Євроклубів можуть скористатися у своїй діяльності.

Керівник проекту, старший експерт Лабораторії законодавчих ініціатив Денис Черніков презентував новий для України метод проведення дебатів та виховання лідерських якостей «Свідомий вибір». Завдяки такій методиці учасники дебатів навчаються дотримуватися  таких фундаментальних європейських принципів як свобода зібрань та свобода слова.

Лідери Євроклубів також обговорювали інші актуальні теми, що стосуються ЄС та його відносин з Україною. Однією з таких тем стала Угода про Асоціацію, її зміст, значення для обох сторін та кроки, необхідні для її реалізації.

Проект «Підтримка мережі Євроклубів України» здійснюється громадською організацією «Лабораторія законодавчих ініціатив» та фінансуєтьсяПредставництвом Європейського Союзу в Україні. Проект спрямований на формування спільного творчого простору у поширенні Євроклубами європейських цінностей, обмін досвідом між Євроклубами України, презентацію їх доробків для української та європейської спільноти.

Контактна особа: Денис Черніков, керівник проектів, старший експерт Лабораторії законодавчих ініціатив (chernikov[at]laboratory.kiev.ua).

 версiя для друку Наверх  наверх
 надiслати лiнк  У попереднiй роздiл

Залишити відповідь