ЄВРОКЛУБИ ЗАПРОШУЮТЬСЯ ДО НОВОГО ПРОЕКТУ ЄС

Представництво Європейського Союзу з приємністю інформує, що влітку 2012 року розпочався проект інформаційної та методологічної підтримки українських Євроклубів.Завданнями проекту є формування спільного творчого простору у поширенні Євроклубами європейських цінностей, обмін досвідом між Євроклубами України, презентація результатів їх роботи для української та європейської спільноти.В рамках проекту заплановано провести низку семінарів для лідерів Євроклубів в різних регіонах України, на яких передбачається обговорити плани роботи на найближчі один-два роки, поспілкуватися з провідними діячами громадянського суспільства та європейської інтеграції, обмінятися методиками проведення ігор, вікторин та іншими підходами в організації роботи Євроклубів. У семінарах також візьмуть участь експерти Представництва Європейського Союзу в Україні.

Очікується, що здобуті в рамках семінарів знання, навички та досвід допоможуть Євроклубам організувати упродовж наступного року серію заходів під назвою «Що значить бути європейцем», присвячених вихованню молоді в дусі європейських цінностей. Одночасно відбудеться конкурс есе серед учнівської та студентської молоді на цю тему.

У заключній фазі проекту найактивніші його учасники презентуватимуть свої здобутки під час щорічного святкування Дня Європи в Києві, проведуть гру-дискусію в сучасному форматі та обговорять перспективи розвитку мережі Євроклубів України.

Проект здійснюватиме громадська організація “Лабораторія законодавчих ініціатив” – незалежний аналітичний центр, який має багатий досвід у сферах європейської інтеграції, впровадженні досвіду та стандартів ЄС, навчанні молодих лідерів.

Лідери українських Євроклубів, які вже мають кількарічний досвід діяльності, запрошуються до участі в регіональних семінарах. Для цього необхідно надіслати заповнену анкету (MS Word) електронною поштою на адреси: chernikov[at]laboratory.kiev.ua, denys.chernikov[at]gmail.com

Контактна особа:
Денис Черніков, керівник проектів, старший експерт Лабораторії законодавчих ініціатив (067 930 62 80).

 версiя для друку Наверх  наверх
 надiслати лiнк  У попереднiй роздiл

Залишити відповідь