УТВОРЕННЯ ОДНОМАНДАТНИХ ОКРУГІВ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ЧЕРГОВИХ ПАРЛАМЕНТСЬКИХ ВИБОРІВ 2012 РОКУ: ОСНОВНІ ПРОБЛЕМИ ТА МОЖЛИВІ ШЛЯХИ ЇХ ВИРІШЕННЯ

Аналітичнина записка, підготовлена директором правових програм Лабораторії законодавчих ініціатив Денисом Ковриженком.

УТВОРЕННЯ ОДНОМАНДАТНИХ ОКРУГІВ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ЧЕРГОВИХ ПАРЛАМЕНТСЬКИХ ВИБОРІВ 2012 РОКУ:  ОСНОВНІ ПРОБЛЕМИ ТА МОЖЛИВІ ШЛЯХИ ЇХ ВИРІШЕННЯ (pdf).


В рамках проекту «Моніторинг реалізації нового законодавства про вибори народних депутатів України» буде здійснено моніторинг реалізації новоприйнятого виборчого закону «Про вибори народних депутатів України».

Основними цілями проекту є (1) моніторинг діяльності Центральної виборчої комісії по прийняттю актів, спрямованих на виконання закону та (2) сприяння розробці та прийняттю закону про територіальну організацію виборів шляхом розробки і обговорення критеріїв визначення виборчих округів та їх апробації через проведення пілотної громадської консультації.

Проект здійснюється в межах Програми виборчої реформи в Україні, впроваджуваної Міжнародним фондом виборчих систем (IFES) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Залишити відповідь