Громадська думка в Україні перед виборами-2007. Дослідження IFES (Вересень 2007 р.)

Цей звіт містить детальні результати останнього дослідження IFES в Україні. Це 16-те опитування громадської думки, що IFES проводить в Україні, тому в цьому підсумковому документі містяться посилання на деякі результати попередніх досліджень.

Опитування в межах даного останнього дослідження проводилося в період з 25 серпня по 11 вересня 2007 р. серед 1265 респондентів на всій території України. Ця вибірка охоплювала національну вибірку з 1 200 респондентів і додатково 65 респондентів у Києві. Дані були розраховані з урахуванням коефіцієнтів по регіонам, віку і статі, таким чином будучи національно репрезентативними для дорослого (18+) населення України. Розмір похибки для вибірки такого розміру становить плюс / мінус 2,75%. Опитування та обробка даних дослідження проводилися компанією GfK, що розташована у Києві. Дослідження проводилося за фінансової підтримки Агенції США з міжнародного розвитку.

ГРОМАДСЬКА ДУМКА В УКРАЇНІ ПЕРЕД ВИБОРАМИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ 2007 Р.: РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕННЯ IFES, ПРОВЕДЕНОГО У ВЕРЕСНІ 2007 Р.

Залишити відповідь