Анонс: Міські зібрання у форматі Town Hall Meetings на тему «Підвищення ефективності утилізації твердих побутових відходів: розподіл фінансового навантаження»

Logo_main

15 червня 2017 року о 9.00 в Закарпатській обласній державній адміністрації (м. Ужгород, Площа Народна, 4) відбудуться міські зібрання (town hall meetings) на тему «Підвищення ефективності утилізації твердих побутових відходів: розподіл фінансового навантаження».

Захід організовує Лабораторія законодавчих ініціатив спільно з Лігою інтернів за ініціативою народного депутата України Івана Крулька в рамках проекту Модельний округ за підтримки Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.

Вирішення питання захоронення твердих побутових відходів є нагальним з точки зору екологічних ризиків, і нині існує достатня технічна та теоретична база для покращення процесу утилізації. Запрошуємо жителів міста Ужгорода долучитись до обговорення стратегії поводження з твердими побутовими відходами та обміну думок щодо альтернатив розв’язання фінансового аспекту проблеми.

До участі запрошені представники громадських організацій, ЗМІ та небайдужі громадяни.

Тривалість заходу: 2-3 години.

Реєстрація на захід.

Контактна особа: Вікторія Баклаженко, тел.: +380630546520.

Залишити відповідь