Анонс: Презентація аналітичного матеріалу Policy Paper «Якою має бути державна політика щодо безпеки дорожнього руху в Україні?»

new_rada_lzi

13 квітня у Комітеті з питань транспорту ВРУ за адресою вул. Садова 3а, 9 поверх, зала засідань 934, відбудеться презентація аналітичного матеріалу Policy Paper «Якою має бути державна політика щодо безпеки дорожнього руху в Україні?» у форматі круглого столу. Початок презентації о 14.30.

Захід організовано Лабораторією законодавчих ініціатив в рамках Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.

Захід передбачає виступ народного депутата України Голови підкомітету з питань безпеки автодорожнього руху та співголови Міждержавної робочої групи з реформування системи безпеки дорожнього руху Ігоря Діденка щодо ключових напрямів з безпеки дорожнього руху та презентацію Policy Paper «Якою має бути державна політика щодо безпеки дорожнього руху в Україні?» за участі автора дослідження Віктора Загреби.

Основна мета дослідження – вивчення проблеми смертності та травматизму на дорогах України, які розглядаються крізь призму державної політики. Документ оцінює масштаби проблеми і виявляє ключові системні вади державної політики в цій галузі. У фокусі вивчення опинився аналіз виконання державою зобов’язань перед суспільством у сфері безпеки руху за основними напрямами: безпечні дороги, безпечні користувачі доріг, безпечні транспортні засоби та надання екстреної допомоги.

Переглянути Policy Paper «Якою має бути державна політика щодо безпеки дорожнього руху в Україні?»

Для участі у заході просимо зареєструватися до 15.00 12-го квітня за посиланням: ttp://bit.ly/2nkPkAA.

Щодо участі у заході та з додатковими питаннями просимо звертатися до відповідальної представниці Лабораторії законодавчих ініціатив Вікторії Баклаженко за моб.: +380 63 054 65 20,  тел.: +380 44 531 37 68;  або поштою: v.baklazhenko@laboratory.kiev.ua

Залишити відповідь